Паломницький центр
Паломництво до святої манявської обителі Друк
Написав Лука Карпюк   
Вівторок, 29 листопада 2011, 19:56

DSC05850З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія 19 листопада 2011 р. паломницький центр «Покров» організував прощу до «Українського Афону» — Свято-Хресто-Воздвиженського Манявського скита. Окрім львів’ян, серед паломників також були парафіяни храмів сіл Чишки, Чижиків і Туркотин.

Уже традиційно настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці с. Чишок ієрей Роман Мануляк згуртовує вірних, аби підносити спільні молитви до Бога та Його святих угодників, творячи однодумну православну спільноту.

Детальніше...
 
ПАЛОМНИЦТВО ДО СВЯТИНЬ ЛЬВОВА Друк
Написав Лука Карпюк   
Неділя, 30 жовтня 2011, 21:57

DSC03863З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальского Димитрія нещодавно при Львівському єпархіальному управлінні було відкрито ще один паломницький центр, діяльність якого у найближчий час зосереджуватиметься на організації паломницьких подорожей до українських святинь, який очолив ієрей Роман Мануляк.

Варто зазначити, о. Роман, будучи настоятелем парафії с. Чишки Пустомитівського благочиння, вже протягом тривалого відрізка часу трудиться у справі розвитку паломництва на теренах області.

30 жовтня 2011 р., у неділю 20-ту після П’ятдесятниці, відбулась офіційно перша паломницька подорож, організована новоствореним центром. У ній взяла участь православна громада с. Чишки, яка після Божественної Літургії у парафіяльному храмі, вирушила до Львова, щоби поклонитись святиням, які зберігаються у місцевих церквах.

Детальніше...
 
ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК У с. ЗАГЛИНА Друк
Написав Лука Карпюк   
Неділя, 18 вересня 2011, 19:23

DSC04494У вівторок 13 вересня 2011 р. з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулася проща до цілющого джерела в с. Заглина, де в місцевій каплиці у день Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці святкується престольний празник.

Детальніше...
 
ПРОЩА Друк
Написав Лука Карпюк   
Неділя, 11 вересня 2011, 19:38

BogorodyciaПРОЩА

 ДО

 ЦІЛЮЩОГО ДЖЕРЕЛА

В ЗАГЛИНІ

 

Детальніше...
 
Паломництво Друк

З благословення Високопреосвященого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського, при Єпархіальному управлінні розпочав роботу Паломницький відділ, метою діяльності якого є організація відвідання прочанами давніх православних монастирів, храмів і святих місць України та зарубіжжя. Завдання паломництва – молитовне поклоніння святиням та вивчення церковної історії і християнської культури.

 

Завідувач паломницького відділу ієрей Андрій Феденьків.

За детальною інформацією звертатися за тел. 067-788-17-23


У програмах подорожей можливі зміни

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2011, 19:45
 


Рекомендуємо відвідати


knopka

77

 Dumutriy_Rostovskiy

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

des_ch6

 

 

 

 

 

Mazepa